[РЕШЕНО] Задняя передача

когда вставляю в заднюю передачу гремит

1.A apărut o problemă la mașinuța mea..Deci uitațivă care-i chestia.. pentru început am schimbat ambreajul,și după ce am schimbat ambreajul cînd o bag în treapta din spate.. hîrîie..și intră greușor. Ce poate fi ? Ei au zis că în cutia de viteză nu au îmblat, adică cum era așa și au pus-o la loc.Ce poate fi ?
2.Și a 2 problema..odată cu schimbarea ambreajului am schimbat și ”Задний коренной сальник ” și tot picură maslă ..poate ei să-l pus greșit..sau nu sa pus bine..? sau e din altă cauză.. Picură printre motor și cutia de viteză.
Супермодератор
Активный участникЧастый комментаторСамый активный комментаторМедаль, фотограф - любительГрамота - Начинающий фотографАктивный комментаторЧастый посетительЗолотая медальСамый активный участник
OPEL Astra G bertone 2004 Z20LET 2.0 Turbo
Кишинев
de sсальник, ii dai in cap... dute si zi sati faca cum trebu, da de Rear gear - задняя передача, poate nu tio regulat dupa ce o schimbat-o ????
Администратор
МедальБронзовый кубок Опель КлубаЗолотой кубок Опель КлубаЗолотой кубок Опель КлубаПочетная граммота Опель КлубаПочетная грамота  старожилам форумаЗолотая медаль Опель КлубаЗолотой кубок Опель КлубаЗолотой кубок Опель КлубаЧастый посетительАктивный участникСамый активный участникЧастый комментаторАктивный комментаторСамый активный комментаторГрамота - Начинающий фотографЗолотой кубок Опель Клуба
Opel Astra J Sports Tourer 2013 A13DTE, 1.3
Кишинев
Павлик, согласен с Olimp, а коробка плохо работает, скорее не отрегулировали кулису
Дружба между девушкой и парнем слабеет ночью)))
Păi,cred că asta-i și problema..că înainte de a schimba,mergea totul super..fără toate sunetele alea..
Singur nu o pot regula? Am învedere e complicată chestia aceasta?
#Nu se va primi să mă duc iarăși la el, deoarece după ce am făcut-o am plecat peste hotare..și a trecut ceva timp de la aia..
Супермодератор
Активный участникЧастый комментаторСамый активный комментаторМедаль, фотограф - любительГрамота - Начинающий фотографАктивный комментаторЧастый посетительЗолотая медальСамый активный участник
OPEL Astra G bertone 2004 Z20LET 2.0 Turbo
Кишинев
dute la alt cineva, sau la servisul nostru din club AICI
В начало страницы 
|
Перейти на форум: